1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Kos Adam 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Podedworny Piotr
szczegóły Wyszyński Marek Kraszewski Albert
szczegóły Iwanowski Karol Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-4,6-3)

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Wyszyński Marek 1 - 2 (6-2,5-7,8-10)
szczegóły Kraszewski Albert Mieczkowski Krzysztof 1 - 2 (6-4,1-6,1-6)
szczegóły Podedworny Piotr Sokołowski Piotr
szczegóły Kos Adam Jaworowski Henryk 0 - 2 (0-5,0-5)

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kos Adam Podedworny Piotr 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Sokołowski Piotr Kraszewski Albert 2 - 1 (6-3, 4-6, 7-6)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Iwanowski Karol 1 - 2 (3-6,7-6,2-6)
szczegóły Wyszyński Marek Jaworowski Henryk

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Mieczkowski Krzysztof 1 - 2 (2-6, 6-2, 4-6)
szczegóły Iwanowski Karol Sokołowski Piotr 0 - 2 (3-6, 5-7)
szczegóły Kraszewski Albert Kos Adam 2 - 0 (7-6,6-1)
szczegóły Podedworny Piotr Jaworowski Henryk

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Kraszewski Albert
szczegóły Kos Adam Iwanowski Karol 2 - 1 (6-1, 4-6, 6-2)
szczegóły Sokołowski Piotr Wyszyński Marek 1 - 2 (6-4,6-7,5-7)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Jaworowski Henryk

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Sokołowski Piotr 0 - 2 (4-6, 1-6)
szczegóły Wyszyński Marek Kos Adam 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Iwanowski Karol Podedworny Piotr
szczegóły Kraszewski Albert Jaworowski Henryk 2 - 0 (6-3,6-2)

7 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Iwanowski Karol 0 - 2 (2-6,0-6)
szczegóły Podedworny Piotr Wyszyński Marek
szczegóły Kos Adam Mieczkowski Krzysztof 2 - 0 (6-2, 7-5)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Henryk 2 - 1 (6-4, 0-6, 6-2)

REWANŻE:

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kos Adam Sokołowski Piotr 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Podedworny Piotr Mieczkowski Krzysztof
szczegóły Kraszewski Albert Wyszyński Marek
szczegóły Jaworowski Henryk Iwanowski Karol 0 - 2 (0-2)

9 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Iwanowski Karol
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Kraszewski Albert 0 - 2 (4-6,3-6)
szczegóły Sokołowski Piotr Podedworny Piotr
szczegóły Jaworowski Henryk Kos Adam 2 - 0 (5-0,5-0)

10 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Kos Adam 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Kraszewski Albert Sokołowski Piotr 1 - 2 (4-6,6-4,6-7)
szczegóły Iwanowski Karol Mieczkowski Krzysztof 2 - 1 (6-3,6-7,6-2)
szczegóły Jaworowski Henryk Wyszyński Marek

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Wyszyński Marek
szczegóły Sokołowski Piotr Iwanowski Karol 2 - 1 (6-4, 4-6, 6-4)
szczegóły Kos Adam Kraszewski Albert 2 - 1 (6-3,3-6,7-6)
szczegóły Jaworowski Henryk Podedworny Piotr

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Podedworny Piotr
szczegóły Iwanowski Karol Kos Adam 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Wyszyński Marek Sokołowski Piotr 2 - 0 (6-0,6-2)
szczegóły Jaworowski Henryk Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (2-6,3-6)

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Mieczkowski Krzysztof 0 - 2 (2-6,5-7)
szczegóły Kos Adam Wyszyński Marek 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Podedworny Piotr Iwanowski Karol
szczegóły Jaworowski Henryk Kraszewski Albert 0 - 2 (3-6,1-6)

14 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Kraszewski Albert 2 - 1 (6-2,2-6,6-4)
szczegóły Wyszyński Marek Podedworny Piotr
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Kos Adam 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Jaworowski Henryk Sokołowski Piotr