1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Dubinskyi Jegor
szczegóły Karwowski Jerzy Brzóska Grzegorz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Orłowski Albert Gasparski Jakub 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Łada Stanisław Romanek Marek 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Aronowicz Rafał Chojnowski Mariusz 0 - 2 (3-6,4-6)
szczegóły Zienkiewicz Karol Rukat Damian

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Orłowski Albert 2 - 1 (6-7,6-2,6-4)
szczegóły Dubinskyi Jegor Karwowski Jerzy 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Gasparski Jakub Zienkiewicz Karol
szczegóły Brzóska Grzegorz Łada Stanisław 0 - 0 (0-0,0-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Stańczyk Zbigniew
szczegóły Rukat Damian Aronowicz Rafał

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Stanisław Dubinskyi Jegor 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Aronowicz Rafał Gasparski Jakub
szczegóły Stańczyk Zbigniew Rukat Damian
szczegóły Zienkiewicz Karol Wyrzykowski Bartosz 0 - 2 (0-6,0-6)
szczegóły Romanek Marek Brzóska Grzegorz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Chojnowski Mariusz Karwowski Jerzy 2 - 1 (5-7,6-2,6-3)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Orłowski Albert Zienkiewicz Karol 2 - 0 (6-3,6-0)
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-2,6-1)
szczegóły Gasparski Jakub Stańczyk Zbigniew
szczegóły Rukat Damian Karwowski Jerzy 0 - 2 (2-6,2-6)
szczegóły Chojnowski Mariusz Łada Stanisław 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Romanek Marek Dubinskyi Jegor 2 - 0 (6-4,6-4)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzóska Grzegorz Dubinskyi Jegor 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Romanek Marek Chojnowski Mariusz
szczegóły Łada Stanisław Rukat Damian 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Karwowski Jerzy Gasparski Jakub 1 - 2 (6-0,3-6,3-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Wyrzykowski Bartosz
szczegóły Aronowicz Rafał Orłowski Albert 0 - 2 (2-6,4-6)

6 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zienkiewicz Karol Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-3,6-3)
szczegóły Orłowski Albert Stańczyk Zbigniew 2 - 1 (6-7,7-5,6-3)
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Karwowski Jerzy 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Gasparski Jakub Łada Stanisław 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Rukat Damian Romanek Marek
szczegóły Chojnowski Mariusz Brzóska Grzegorz 2 - 0 (5-0,5-0)

7 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dubinskyi Jegor Chojnowski Mariusz
szczegóły Brzóska Grzegorz Rukat Damian 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Romanek Marek Gasparski Jakub
szczegóły Łada Stanisław Wyrzykowski Bartosz 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Karwowski Jerzy Orłowski Albert 0 - 2 (1-6,2-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Zienkiewicz Karol 2 - 0 (6-3,7-5)

8 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Aronowicz Rafał Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (0-6,2-6)
szczegóły Zienkiewicz Karol Karwowski Jerzy 0 - 2 (5-7,1-6)
szczegóły Orłowski Albert Łada Stanisław 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Romanek Marek 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Gasparski Jakub Brzóska Grzegorz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Rukat Damian Dubinskyi Jegor 2 - 0 (6-1,6-0)

9 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Rukat Damian
szczegóły Dubinskyi Jegor Gasparski Jakub
szczegóły Brzóska Grzegorz Wyrzykowski Bartosz 0 - 2 (2-6,1-6)
szczegóły Romanek Marek Orłowski Albert 0 - 2 (2-6,0-6)
szczegóły Łada Stanisław Zienkiewicz Karol 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Karwowski Jerzy Aronowicz Rafał 2 - 0 (6-0,7-5)

10 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Karwowski Jerzy 2 - 0 (6-0,6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Łada Stanisław 2 - 0 (6-2,6-2)
szczegóły Zienkiewicz Karol Romanek Marek 2 - 1 (7-6,3-6,6-2)
szczegóły Orłowski Albert Brzóska Grzegorz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Dubinskyi Jegor 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Gasparski Jakub Chojnowski Mariusz 2 - 0 (6-2,6-0)

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Rukat Damian Gasparski Jakub
szczegóły Chojnowski Mariusz Wyrzykowski Bartosz 0 - 2 (4-6,1-6)
szczegóły Dubinskyi Jegor Orłowski Albert
szczegóły Brzóska Grzegorz Zienkiewicz Karol 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Romanek Marek Aronowicz Rafał
szczegóły Łada Stanisław Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (0-5,0-5)

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Karwowski Jerzy Łada Stanisław 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Romanek Marek
szczegóły Aronowicz Rafał Brzóska Grzegorz 2 - 0 (5-0,5-0)
szczegóły Zienkiewicz Karol Dubinskyi Jegor
szczegóły Orłowski Albert Chojnowski Mariusz
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Rukat Damian 2 - 0 (6-2,6-2)

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gasparski Jakub Wyrzykowski Bartosz 1 - 2 (4-6,6-4,1-6)
szczegóły Rukat Damian Orłowski Albert
szczegóły Chojnowski Mariusz Zienkiewicz Karol
szczegóły Dubinskyi Jegor Aronowicz Rafał
szczegóły Brzóska Grzegorz Stańczyk Zbigniew 0 - 2 (0-5,0-5)
szczegóły Romanek Marek Karwowski Jerzy 0 - 2 (0-6,5-7)