1 kolejka (01 – 31 maja)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Dubinskyi Jegor
szczegóły Karwowski Jerzy Brzóska Grzegorz
szczegóły Orłowski Albert Gasparski Jakub
szczegóły Łada Stanisław Romanek Marek
szczegóły Aronowicz Rafał Chojnowski Mariusz 0 – 2 (3-6,4-6)
szczegóły Zienkiewicz Karol Rukat Damian

2 kolejka (01 – 31 maja)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Orłowski Albert 2 – 1 (6-7,6-2,6-4)
szczegóły Dubinskyi Jegor Karwowski Jerzy
szczegóły Gasparski Jakub Zienkiewicz Karol
szczegóły Brzóska Grzegorz Łada Stanisław
szczegóły Chojnowski Mariusz Stańczyk Zbigniew
szczegóły Rukat Damian Aronowicz Rafał

3 kolejka (01 – 31 maja)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Łada Stanisław Dubinskyi Jegor
szczegóły Aronowicz Rafał Gasparski Jakub
szczegóły Stańczyk Zbigniew Rukat Damian
szczegóły Zienkiewicz Karol Wyrzykowski Bartosz 0 – 2 (0-6,0-6)
szczegóły Romanek Marek Brzóska Grzegorz
szczegóły Chojnowski Mariusz Karwowski Jerzy 2 – 1 (5-7,6-2,6-3)

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Orłowski Albert Zienkiewicz Karol 2 – 0 (6-3,6-0)
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Aronowicz Rafał 2 – 0 (6-2,6-1)
szczegóły Gasparski Jakub Stańczyk Zbigniew
szczegóły Rukat Damian Karwowski Jerzy
szczegóły Chojnowski Mariusz Łada Stanisław
szczegóły Romanek Marek Dubinskyi Jegor 2 – 0 (6-4,6-4)

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Brzóska Grzegorz Dubinskyi Jegor
szczegóły Romanek Marek Chojnowski Mariusz
szczegóły Łada Stanisław Rukat Damian
szczegóły Karwowski Jerzy Gasparski Jakub 1 – 2 (6-0,3-6,3-6)
szczegóły Stańczyk Zbigniew Wyrzykowski Bartosz
szczegóły Aronowicz Rafał Orłowski Albert 0 – 2 (2-6,4-6)

6 kolejka (01 – 31 lipca)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Zienkiewicz Karol Aronowicz Rafał 2 – 0 (6-3,6-3)
szczegóły Orłowski Albert Stańczyk Zbigniew
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Karwowski Jerzy 2 – 0 (6-2,6-2)
szczegóły Gasparski Jakub Łada Stanisław
szczegóły Rukat Damian Romanek Marek
szczegóły Chojnowski Mariusz Brzóska Grzegorz

7 kolejka (01 – 31 lipca)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Dubinskyi Jegor Chojnowski Mariusz
szczegóły Brzóska Grzegorz Rukat Damian
szczegóły Romanek Marek Gasparski Jakub
szczegóły Łada Stanisław Wyrzykowski Bartosz
szczegóły Karwowski Jerzy Orłowski Albert
szczegóły Stańczyk Zbigniew Zienkiewicz Karol 2 – 0 (6-3,7-5)

8 kolejka (01 – 31 sierpnia)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Aronowicz Rafał Stańczyk Zbigniew 0 – 2 (0-6,2-6)
szczegóły Zienkiewicz Karol Karwowski Jerzy 0 – 2 (5-7,1-6)
szczegóły Orłowski Albert Łada Stanisław
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Romanek Marek 2 – 0 (6-2,6-2)
szczegóły Gasparski Jakub Brzóska Grzegorz
szczegóły Rukat Damian Dubinskyi Jegor 2 – 0 (6-1,6-0)

9 kolejka (01 – 31 sierpnia)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Chojnowski Mariusz Rukat Damian
szczegóły Dubinskyi Jegor Gasparski Jakub
szczegóły Brzóska Grzegorz Wyrzykowski Bartosz 0 – 2 (2-6,1-6)
szczegóły Romanek Marek Orłowski Albert
szczegóły Łada Stanisław Zienkiewicz Karol
szczegóły Karwowski Jerzy Aronowicz Rafał 2 – 0 (6-0,7-5)

10 kolejka (01 – 31 sierpnia)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Stańczyk Zbigniew Karwowski Jerzy 2 – 0 (6-0,6-1)
szczegóły Aronowicz Rafał Łada Stanisław 2 – 0 (6-2,6-2)
szczegóły Zienkiewicz Karol Romanek Marek
szczegóły Orłowski Albert Brzóska Grzegorz
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Dubinskyi Jegor
szczegóły Gasparski Jakub Chojnowski Mariusz 2 – 0 (6-2,6-0)

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Rukat Damian Gasparski Jakub
szczegóły Chojnowski Mariusz Wyrzykowski Bartosz 0 – 2 (4-6,1-6)
szczegóły Dubinskyi Jegor Orłowski Albert
szczegóły Brzóska Grzegorz Zienkiewicz Karol
szczegóły Romanek Marek Aronowicz Rafał
szczegóły Łada Stanisław Stańczyk Zbigniew

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Karwowski Jerzy Łada Stanisław
szczegóły Stańczyk Zbigniew Romanek Marek
szczegóły Aronowicz Rafał Brzóska Grzegorz
szczegóły Zienkiewicz Karol Dubinskyi Jegor
szczegóły Orłowski Albert Chojnowski Mariusz
szczegóły Wyrzykowski Bartosz Rukat Damian 2 – 0 (6-2,6-2)

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Gasparski Jakub Wyrzykowski Bartosz 1 – 2 (4-6,6-4,1-6)
szczegóły Rukat Damian Orłowski Albert
szczegóły Chojnowski Mariusz Zienkiewicz Karol
szczegóły Dubinskyi Jegor Aronowicz Rafał
szczegóły Brzóska Grzegorz Stańczyk Zbigniew
szczegóły Romanek Marek Karwowski Jerzy