1 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Kos Adam 2 - 0 (6-4, 6-3)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Podedworny Piotr
szczegóły Wyszyński Marek Kraszewski Albert
szczegóły Iwanowski Karol Jaworowski Henryk

2 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Wyszyński Marek
szczegóły Kraszewski Albert Mieczkowski Krzysztof
szczegóły Podedworny Piotr Sokołowski Piotr 0 - 2 (0-5, 0-5)
szczegóły Kos Adam Jaworowski Henryk

3 kolejka (01 – 31 maja)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kos Adam Podedworny Piotr
szczegóły Sokołowski Piotr Kraszewski Albert 2 - 1 (6-3, 4-6, 7-6)
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Iwanowski Karol
szczegóły Wyszyński Marek Jaworowski Henryk

4 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Mieczkowski Krzysztof 1 - 2 (2-6, 6-2, 4-6)
szczegóły Iwanowski Karol Sokołowski Piotr 0 - 2 (3-6, 5-7)
szczegóły Kraszewski Albert Kos Adam
szczegóły Podedworny Piotr Jaworowski Henryk

5 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Kraszewski Albert
szczegóły Kos Adam Iwanowski Karol 2 - 1 (6-1, 4-6, 6-2)
szczegóły Sokołowski Piotr Wyszyński Marek
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Jaworowski Henryk

6 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Sokołowski Piotr 0 - 2 (4-6, 1-6)
szczegóły Wyszyński Marek Kos Adam
szczegóły Iwanowski Karol Podedworny Piotr
szczegóły Kraszewski Albert Jaworowski Henryk

7 kolejka (01 – 30 czerwca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Iwanowski Karol
szczegóły Podedworny Piotr Wyszyński Marek
szczegóły Kos Adam Mieczkowski Krzysztof 2 - 0 (6-2, 7-5)
szczegóły Sokołowski Piotr Jaworowski Henryk 2 - 1 (6-4, 0-6, 6-2)

REWANŻE:

8 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kos Adam Sokołowski Piotr
szczegóły Podedworny Piotr Mieczkowski Krzysztof
szczegóły Kraszewski Albert Wyszyński Marek
szczegóły Jaworowski Henryk Iwanowski Karol

9 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Wyszyński Marek Iwanowski Karol
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Kraszewski Albert
szczegóły Sokołowski Piotr Podedworny Piotr
szczegóły Jaworowski Henryk Kos Adam

10 kolejka (01 – 31 lipca)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Podedworny Piotr Kos Adam
szczegóły Kraszewski Albert Sokołowski Piotr 1 - 2 (4-6,6-4,6-7)
szczegóły Iwanowski Karol Mieczkowski Krzysztof
szczegóły Jaworowski Henryk Wyszyński Marek

11 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Wyszyński Marek
szczegóły Sokołowski Piotr Iwanowski Karol 2 - 1 (6-4, 4-6, 6-4)
szczegóły Kos Adam Kraszewski Albert
szczegóły Jaworowski Henryk Podedworny Piotr

12 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Kraszewski Albert Podedworny Piotr
szczegóły Iwanowski Karol Kos Adam
szczegóły Wyszyński Marek Sokołowski Piotr
szczegóły Jaworowski Henryk Mieczkowski Krzysztof

13 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Sokołowski Piotr Mieczkowski Krzysztof
szczegóły Kos Adam Wyszyński Marek
szczegóły Podedworny Piotr Iwanowski Karol
szczegóły Jaworowski Henryk Kraszewski Albert

14 kolejka (01 – 31 sierpnia)

- Gospodarz Gość Wynik
szczegóły Iwanowski Karol Kraszewski Albert
szczegóły Wyszyński Marek Podedworny Piotr
szczegóły Mieczkowski Krzysztof Kos Adam
szczegóły Jaworowski Henryk Sokołowski Piotr